به دلیل قدیمی بودن نسخه ی مرورگرتان ، نمی توانید وارد ویترین گرام شوید!
جهت استفاده از ویترین گرام میتوانید از نسخه های آپدیت شده مرورگر هایی مثل گوگل کروم (اینجا) و فایرفاکس (اینجا) استفاده کنید.
اگر از طریق اینستاگرام یا اپلیکیشن ویترین گرام وارد شده اید نیاز به نصب (این) آپدیت دارید.
سپاس

بلی – با استفاده از صفحه گفتگو با خریدار شما به راحتی میتوانید با خریدار خود ارتباط برقرار کرده و به آنها نیز تخفیف بدهید و با استفاده از خدمات ارسال کالای ویترینگرام ، کالای فروخته شده خود را به راحتی ارسال کنید.
در ویترینگرام هر شهر صفحه مخصوص به خود را دارد و از شهر های استان های دیگر متمایز است و این سایت به صورت تخصصی در هر شهر فعالیت می کند. همچنین در صفحه اصلی سایت ویترینگرام کالاهای تمام شهر ها نیز به صورت یکجا قابل مشاهده می باشد.
شما می توانید راهنمای استفاده از خدمات را در پنل کاربری خود مشاهده کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی ویترینگرام ارتباط برقرار کنید.
این سایت دارای مجوز رسمی از سایت ساماندهی و enamad می باشد که در صفحه سایت قابل مشاهده است و با مراجعه به مراجع ذی الصلاح می توانید از صحت آن اطمینان حاصل فرمایید.
پس از نهایی شدن مراحل ثبت نام و خرید اولین بسته تبلیغاتی ، فروشگاه اینترنتی شما فعال شده و می توانید کالای خود را ثبت کنید.
خیر – تمامی عکس های آپلود شده توسط شما می بایست طبق قوانین موجود باشد تا توسط پشتیبانی تایید شود ، در صورتی که خلاف قوانین سایت باشد کالا شما تایید نشده و به نمایش در نخواهد آمد.
بلی – در صورت عدم تایید توسط مدیر سایت تعداد عکس و حراجی مصرف شده به حساب شما منتقل می شود.
بله هر کالایی که در فروشگاه شما قرارداد را می توانید حراجی کنید ، در ابتدای امر می بایست از موجودی تعداد آگهی حراجی خود اطمینان حاصل فرمایید.
خیر – در صورت تغییر در تصویر و توضیحات کالا آگهی شما باید تایید مجدد شود.
ویترینگرام به فروشگاه این امکان را می دهد تا تعداد محدودی از اجناس خود را به عنوان کالای ویژه انتخاب نمایند که این کالا علاوه بر نمایش در صفحات مختلف در قسمت کالاهای ویژه شهر فروشگاه مربوطه و صفحه اصلی سایت به نمایش در می آید.
فروشگاه ها این قابلیت را دارند که مانند خریداران کالایی را منتخب کنند یا فروشگاهی را فالو کنند و همچنین میتوانند از سیستم چانه و خرید ویترینگرام نیز استفاده کنند که این قابلیت در قسمت "ویترین گردی" در پنل فروشگاه قراردارد.
فروشگاه ها در هر زمان می توانند بسته تبلیغاتی خریداری کنند و هیچ محدودیتی برای این امر وجود ندارد.
ویترینگرام به فروشگاه ها این امکان را می دهد که به تعداد ۱۰ عکس بصورت رایگان در اختیار داشته باشند که تعداد این عکس ها بصورت دائم در پنل هر فروشگاه قرار دارد.
بلی – درج آگهی رایگان همانند درج آگهی توسط بسته تبلیغاتی می باشد ولی باید برای حراجی کردن آگهی از دارا بودن بسته حراجی اطمینان حاصل فرمایید.
بسته های تبلیغاتی شامل بسته عکس ، بسته حراجی و بسته ترکیبی می باشد که با توجه به تعداد عکس و حراجی خریداری شده شما می توانید اگهی ثبت کنید.
خیر – بسته حراجی مختص به هر آگهی می باشد و تعدد تصویر کالا به منزله ی تعدد استفاده از بسته حراجی نیست.
بلی – فروشگاه می تواند در هر زمان نوع آگهی و مشخصات آن را ویرایش کند در صورتی که تغییری در تصویر کالا و توضیحات مربوط به آن انجام شود ، آن آگهی می بایست توسط مدیر سایت تایید مجدد گردد.
بسته های تبلیغاتی که همان تعداد عکس و حراجی شماست هیج محدودیت زمانی ندارد.
هر آگهی منتشر شده به مدت ۲ ماه قابل نمایش می باشد و بعد از گذشت زمان مقرر به فروشگاه ۲ هفته جهت تمدید زمان داده می شود . در صورت تمدید با توجه به تعداد عکس و حراجی بودن یا نبودن آن از بسته تبلیغاتی فروشگاه کسر می گردد. در صورت عدم تمدید ، آگهی در صفحه فروشگاه و صفحه شهر و صفحه اصلی به نمایش در نمی آید.
هر آگهی حداکثر طی ۲۴ ساعت تایید و رد می شود.
اسلایدر هر فروشگاه با توجه به نوع صنف توسط مدیر سایت تغییر می کند و همچنین فروشگاه این قابلیت را دارند تا اسلایدر مورد نظر خود بعد از تایید مدیر سایت را بر روی صفحه فروشگاه خود قرار دهند که قابلیت تغییر اسلایدر فروشگاه در پنل فروشگاه در قسمت اسلایدر فروشگاه قرار داده شده است.
بلی – فروشگاه می توانند درخواست غیر فعال سازی فروشگاه خود را ارسال کرده بعد از اطمینان مدیر سایت از ثبت درخواست توسط صاحب فروشگاه ، فروشگاه را غیر فعال می کند.
خیر – در صورت غیر فعال سازی فروشگاه ، تمام مشخصات ، بسته های تبلیغاتی و حساب کاربری فروشگاه از سایت ویترینگرام حذف خواهد شد و برای ایجاد دوباره فروشگاه اینترنتی می بایست مراحل ثبت نام را از ابتدا آغاز کنید.
خریداران می بایست پس از مشاهده کالا درخواست موجودی برای فروشگاه ارسال کنند ، در صورت تایید فروشگاه برای درخواست موجودی ، طرفین می توانند با یکدیگر بصورت آنلاین گفتگو کرده و حتی تخفیف یا چانه زنی هم انجام دهند، بعد از خرید و پرداخت هزینه کالا توسط خریدار ، فروشگاه می بایست حداکثر طی ۴۸ ساعت کالا خود را ارسال کند در صورت عدم ارسال هزینه خرید کالا به خریدار بازگشت داده می شود . فروشگاه می تواند تمامی وضعیت های سفارش خود اعم از وضعیت حامل ، وضعیت خرید ، وضعیت تحویل کالا و وضعیت ضمانت به صورت آنلاین پیگیری کند. از زمان تحویل کالا ، خریدار ۲۴ ساعت زمان بازگشت کالا طبق قوانین سایت را دارد در صورت عدم بازگشت هزینه ارسال کالا و قیمت خرید کالا به حساب فروشگاه واریز می گردد.
خیر – تمامی مراحل بازگشت کالا توسط مدیر سایت بررسی می شود و با فروشگاه مربوطه مطرح می گردد.
تمامی شرکت های حمل و نقل کالای شما بیمه می کنند و در صحت کامل ، کالای شما را به دست خریداران می رسانند.
فروشگاه می بایست قبل از ارسال کالا با خریدار هماهنگی های لازم را انجام دهد ، در صورت بازگشت کالا ، هزینه ای از خریدار دریافت نشده و فروشگاه مسئول هزینه های ناشی از بازگشت کالا می باشد.
هزینه ارسال کالا برای شما در قسمت مربوط به خرید نمایش داده می شود ، فروشگاه می بایست هزینه حامل را به صورت نقدی پرداخت کند و بعد از اتمام مراحل فروش ، هزینه ارسال کالا به همراه مبلغ خرید کالا به حساب کاربری فروشگاه منتقل می شود.
فروشگاه ۴۸ ساعت زمان دارد تا به پیام خریدار پاسخ دهد و ۴۸ ساعت از زمان آخرین پیام خریدار شروع می شود . در صورت عدم پاسخ پیامی به عنوان عدم پاسخ توسط فروشگاه به خریدار ارسال می گردد.
بلی – فروشگاه این قابلیت را دارد تا تمامی مشخصات خریدار خود را مشاهده کند.
قیمت پیشنهادی هم توسط خریدار و هم توسط فروشگاه می توانند مطرح شود و در صورتی که قیمت تایید شود ، خریدار می تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت خرید خود را با آن قیمت انجام دهد در غیر این صورت خرید لغو می شود . در صورتی که درخواست تخفیف تایید یا رد نشود ، امکان خرید وجود ندارد.
اگر خرید انجام نشود فروشگاه می تواند قیمت پیشنهادی خود را دوباره ارسال کند در صورتی که خرید انجام شود می بایست با پشتیبانی ویترینگرام ارتباط برقرار کنید.
با توجه به نوع حامل انتخاب شده ، مدت زمان تحویل کالا متغیر است . ویترینگرام در زمینه تحویل کالا نهایت تلاش خود را جهت مشتری مداری انجام می دهد.
ویترینگرام بابت پشتیبانی و خدماتی که در خصوص خرید و فروش مطمئن اینترنتی ارائه می دهد هزینه اندکی را از فروشگاه به عنوان کارمزد کسر می کند که میزان دریافت کارمزد با توجه به قیمت خریداری شده به صورت زیر می باشد :
۱- تا ۱۰۰۰۰ تومان کارمزد = ۰ تومان
۲- از ۱۰۰۰۱ تا ۵۰۰۰۰ تومان کارمزد = ۱۹۰۰ تومان
۳- از ۵۰۰۰۱ تا ۵۰۰۰۰۰ تومان کارمزد = ۲۹۰۰ تومان
۴- از ۵۰۰۰۰۱ به بالا کارمزد = ۳۹۰۰ تومان
کارمزد در زمانی که هزینه های ارسال کالا و مبلغ کالای فروخته به حساب کاربری واریز می گردد، کسر می شود.
تمامی فروشگاه می بایست اجناس خود را طبق قوانین بازگشت ۲۴ ساعت ضمانت بدهند ، در صورت تایید بازگشت کالا توسط مدیر سایت ، ویترینگرام وظیفه بازگشت کالا به فروشگاه را بر عهده می گیرد، هزینه حامل بازگشت از فروشگاه به هنگام دریافت گرفته می شود.
ویترینگرام به فروشگاه این خدمات را داده است تا ماهیانه ۲ بار به فالوور های فروشگاه خود پیام داده و آنها را اخبار جدید فروشگاه خود مطلع سازند.تمامی پیام ها طی حداکثر پس از ۲۴ ساعت پس از تایید توسط مدیر سایت به فالوور ها ارسال می شود.
با توجه به اسلایدر های سه گانه ای( ابتدایی – میانی – انتهایی ) که در صفحه اصلی شهر ها و صفحه سایت قراردارد فروشگاه می توانند آنها را با توجه به هزینه و شرایط زمانی رزرو نموده و فروشگاه خود را تبلیغ کند.
فروشگاه ها می توانند با ویژه کردن فروشگاه خود با توجه به هزینه و زمان رزرو ، فروشگاه خود را تبلیغ کرده و در قسمت فروشگاه های ویژه قرار بگیرند.
ویترینگرام برای فروشگاه این امکان را فراهم کرده تا آنها بتوانند فروشگاه آنلاین خود را به صورت محیطی نیز تبلیغ کنند ، طراحی های پوستر و کارت ویزیت به صورت کاملا رایگان می باشد و فروشگاه پس از دریافت فایل طراحی شده می تواند نسبت به چاپ ان اقدام نماید.
خیر – برای افزایش کیفیت در خدمات این قسمت طراحی شده تا ویترینگرام بتواند کیفیت خدمات خود را ارتقا ببخشد.
ویترینگرام تمامی تراکنش هایی که فروشگاه انجام داده جهت برداشت را به صورت کاملا ساده در اختیار فروشگاه قرار داده است تا بتواند در حسابداری فروشگاه راحتی را ایجاد کند.
در قسمت حسابداری که در پنل فروشگاه قراردارد ، فروشگاه می تواند مبلغ درخواستی خود را با توجه به میزان موجودی حساب کاربری درخواست دهد و طی ۴۸ ساعت کاری مبلغ درخواستی به حساب بانکی فروشگاه واریز می گردد.
بلی – حساب کاربری همانند حساب بانکی درون شبکه ای برای شماست که با ساتفاده از آن می توانید تمام تراکنش های خود را انجام دهید.
فروشگاه می بایست برای تغییر مشخصات حساب بانکی با پشتیبانی ارتباط برقرار نماید.
بلی – خرید اینترنتی از فروشگاه تنها توسط کاربران سایت قابل انجام است.
خیر – تنها برای خرید اینترنتی و ثبت نظر برای کالا باید در ویترین گرام عضو شوید.
این سایت دارای مجوز رسمی از سایت ساماندهی و enamad می باشد که در صفحه سایت قابل مشاهده است و با مراجعه به مراجع ذی الصلاح می توانید از صحت آن اطمینان حاصل فرمایید.
شما می توانید راهنمای استفاده از خدمات را در پنل کاربری خود مشاهده کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی ویترینگرام ارتباط برقرار کنید.
بعد از دیدن مشخصات کالا باید ابتدا برای فروشگاه درخواست موجودی ارسال کنید در صورتی که موجودی توسط فروشگاه تایید شود شما می توانید خرید خود را انجام دهید . برای کاهش خطا در خرید سعی کنید با فروشنده در خصوص مشخصات کالای مورد نظر خود گفتگو کنید.
در صورتی که موجودی حساب شما به حد نصاب ۲۰/۰۰۰ تومان برسد قابلیت برداشت وجود دارد ، تعداد دفعات برداشت در هر ۲۴ ساعت ۱ مرتبه می باشد.
ثبت نام در سایت ویترین گرام به عنوان نماینده فروش در حال حاضر رایگان می باشد.
شما می توانید بعد از ثبت نام و تایید شدن آن توسط مدیریت ویترینگرام با دیدن آموزش هایی که در پنل هر بازاریاب قرار دارد ، فعالیت خود را آغاز کنید.
بله – شما می توانید با استفاده از بخش مدیریت کار که در پنل بازاریابی موجود است به صورت کاملا حرفه ای بر روی تمامی فروشگاه های خود نظارت داشته باشید.
خیر – به دلیل مسائل امنیت حقوق بازاریاب ، نام صاحب حساب باید با نام صاحب حساب کاربری یکسان باشد.
خیر – شما می توانید از هر بانکی که عضو سیستم شتاب باشد پورسانت خود را دریافت کنید. پیشنهاد ویترینگرام برای دریافت سریع پورسانت ، بانک ملت است.
بله – شما می توانید از طریق فیلد لغو قرارداد که در پنل کاربری شما وجود دارد ، درخواست لغو قرارداد را بدهید ، پس از اطمینان پشتیبانی از ثبت آن توسط خود شما ، قرارداد فسخ می شود.
خیر - کلیه تراکنش های مالی داخل پنل فروشگاه صورت می گیرد و بازاریاب نمیتواند دخل و تصرفی در قیمت و خدمات ویترینگرام داشته باشد و تمامی تراکنش های مالی صورت گرفته در پنل فروشگاه و بازاریاب قابل مشاهده می باشد.
جهت انجام این مهم باید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.
خیر – تنها در شرایط اضظراری و با ارائه مدارک قابل تغییر می باشد.
خیر – هیچ نوع کسر پورسانت از حساب بازاریاب وجود ندارد.
خیر – فروشگا ها می توانند سوالات و مشکلات خود را در بخش پشتیبانی و تماس با ما مطرح می کنند و توسط کارشناسان ویترین گرام پاسخ داده می شود.
خیر – شما می توانید با دوربین گوشی خود از مدارک خود عکس گرفته و ارسال نمایید. (توجه داشته باشید نام ، نام خانوداگی ، عکس و کد ملی باید خوانا باشد )
خیر – اما بهتر است برای بهره گیری از سرعت بالا از مرورگر نسل جدید مانند Google Chrome استفاده شود.
تمام آموزش های لازم جهت شروع بازاریابی در پنل بازاریاب قرار دارد. ویترین گرام تمام تلاش خود را بر پایه بازاریابی آسان و سریع برای افزایش درآمد بازاریاب قرار داده است.
فروشگاه ها می توانند برای سوالات و مشکلات خود با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایند، در صورتی که فروشگاه به بازاریاب مراجعه کند بازاریاب می بایست در حتی المقدور به به امور فروشگاه رسیدگی کند در غیر این صورت باید با پشتیبانی تماس حاصل فرماید