بلی – در صورتی خرید اینترنتی فروشگاه فعال باشد به محض ثبت کالا درگاه بانکی برای کالافعال خواهد شد که خریداران میتوانند آن کالا به صورت اینترنتی خریداری نمایند.
خیر- تنها یک بار از فروشگاه ها هزینه فعالسازی خدمات اخذ می شود.
شما می توانید راهنمای استفاده از خدمات را در پنل کاربری خود مشاهده کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی ویترینگرام ارتباط برقرار کنید.
این سایت دارای مجوز رسمی از سایت ساماندهی و enamad می باشد که در صفحه سایت قابل مشاهده است و با مراجعه به مراجع ذی الصلاح می توانید از صحت آن اطمینان حاصل فرمایید.
پس از نهایی شدن مراحل ثبت نام و ، فروشگاه اینترنتی شما فعال شده و می توانید کالای خود را ثبت کنید.
خیر – تمامی عکس های آپلود شده توسط شما می بایست طبق قوانین موجود باشد تا توسط پشتیبانی تایید شود ، در صورتی که خلاف قوانین سایت باشد کالا شما تایید نشده و به نمایش در نخواهد آمد.
بله هر کالایی که در فروشگاه شما قرارداد را می توانید حراجی کنید
خیر – در صورت تغییر در تصویر و توضیحات کالا آگهی شما باید تایید مجدد شود.
ویترینگرام به فروشگاه این امکان را می دهد تا تعداد محدودی از اجناس خود را به عنوان کالای ویژه انتخاب نمایند که این کالا در صفحات مختلف سایت اصلی ویترین گرام به نمایش درامده و صرفا جهت تبلیغات و بیشتر دیده شدن کالای مورد نظر در سایت ویترین گرام است.
فروشگاه ها در هر زمان می توانند بسته تبلیغاتی خریداری کنند و هیچ محدودیتی برای این امر وجود ندارد. ۱۱ -آیا امکان ویرایش مشخصات بانکی برای فروشگاه وجود دارد؟ فروشگاه می بایست برای تغییر مشخصات حساب بانکی با پشتیبانی ارتباط برقرار نماید.
بلی – حساب کاربری همانند حساب بانکی درون شبکه ای برای شماست که با استفاده از آن می توانید تمام تراکنش های خود را انجام دهید.
خیر – بسته ویژه مختص به هر آگهی می باشد و تعدد تصویر کالا به منزله ی تعدد استفاده از بسته ویژه نیست.
بلی – فروشگاه می تواند در هر زمان نوع آگهی و مشخصات آن را ویرایش کند در صورتی که تغییری در تصویر کالا و توضیحات مربوط به آن انجام شود ، آن آگهی می بایست توسط پشتیبانی تایید مجدد گردد.
هر آگهی حداکثر طی ۲۴ ساعت تایید و رد می شود.
فروشگاه این قابلیت را دارند تا اسلایدر مورد نظر خود بعد از تایید پشتیبانی را بر روی صفحه فروشگاه خود قرار دهند که قابلیت تغییر اسلایدر فروشگاه در پنل فروشگاه در قسمت اسلایدر فروشگاه قرار داده شده است.
بلی – فروشگاه می توانند درخواست غیر فعال سازی فروشگاه خود را ارسال کرده بعد از اطمینان پشتیبانی از ثبت درخواست توسط صاحب فروشگاه ، فروشگاه را غیر فعال می کند.
خیر – در صورت غیر فعال سازی فروشگاه ، تمام مشخصات ، بسته های تبلیغاتی و حساب کاربری فروشگاه از سایت ویترینگرام حذف خواهد شد و برای ایجاد دوباره فروشگاه اینترنتی می بایست مراحل ثبت نام را از ابتدا آغاز کنید.
فروشگاه می بایست بعد از خرید و پرداخت هزینه کالا توسط خریدار ، حداکثر طی ۴۸ ساعت کالا خود را ارسال کند در صورت عدم ارسال هزینه خرید کالا به خریدار بازگشت داده می شود . فروشگاه می تواند تمامی وضعیت های سفارش خود اعم از وضعیت حامل ، وضعیت خرید ، وضعیت تحویل کالا و وضعیت ضمانت به صورت آنلاین پیگیری کند. از زمان تحویل کالا ، خریدار ۲۴ ساعت زمان بازگشت کالا طبق قوانین سایت را دارد در صورت عدم بازگشت هزینه ارسال کالا و قیمت خرید کالا به حساب فروشگاه واریز می گردد.
خیر – تمامی مراحل بازگشت کالا توسط پشتیبانی بررسی می شود و با فروشگاه مربوطه مطرح می گردد.
تمامی شرکت های حمل و نقل کالای شما بیمه می کنند و در صحت کامل ، کالای شما را به دست خریداران می رسانند.
فروشگاه می بایست قبل از ارسال کالا با خریدار هماهنگی های لازم را انجام دهد ، در صورت بازگشت کالا ، هزینه ای از خریدار دریافت نشده و فروشگاه مسئول هزینه های ناشی از بازگشت کالا می باشد.
هزینه ارسال کالا برای شما در قسمت مربوط به خرید نمایش داده می شود ، فروشگاه می بایست هزینه حامل را به صورت نقدی پرداخت کند و بعد از اتمام مراحل فروش ، هزینه ارسال کالا به همراه مبلغ خرید کالا به حساب کاربری فروشگاه منتقل می شود.
فروشگاه ۴۸ ساعت زمان دارد تا به پیام خریدار پاسخ دهد و ۴۸ ساعت از زمان آخرین پیام خریدار شروع می شود .
بلی – فروشگاه این قابلیت را دارد تا تمامی مشخصات خریدار خود را مشاهده کند.
قیمت پیشنهادی هم توسط خریدار و هم توسط فروشگاه می توانند مطرح شود و در صورتی که قیمت تایید شود ، خریدار می تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت خرید خود را با آن قیمت انجام دهد در غیر این صورت خرید لغو می شود . در صورتی که درخواست تخفیف تایید یا رد نشود ، امکان خرید وجود ندارد.
اگر خرید انجام نشود فروشگاه می تواند قیمت پیشنهادی خود را دوباره ارسال کند در صورتی که خرید انجام شود می بایست با پشتیبانی ویترینگرام ارتباط برقرار کنید.
بابت پشتیبانی و خدماتی که در خصوص خرید و فروش مطمئن اینترنتی ارائه می شود هزینه اندکی از فروشگاه به عنوان کارمزد کسر می گردد که میزان دریافت کارمزد با توجه به قیمت خریداری شده به صورت زیر می باشد : تا ۱۰۰۰۰ تومان کارمزد = ۰ تومان از ۱۰۰۰۱ تا ۵۰۰۰۰ تومان کارمزد = ۱۹۰۰ تومان از ۵۰۰۰۱ تا ۵۰۰۰۰۰ تومان کارمزد = ۲۹۰۰ تومان از ۵۰۰۰۰۱ به بالا کارمزد = ۳۹۰۰ تومان
کارمزد در زمانی که هزینه های ارسال کالا و مبلغ کالای فروخته به حساب کاربری واریز می گردد، کسر می شود.
تمامی فروشگاه می بایست اجناس خود را طبق قوانین بازگشت ۲۴ ساعت ضمانت بدهند ، در صورت تایید بازگشت کالا ، هزینه حامل بازگشت از فروشگاه به هنگام دریافت گرفته می شود.
به فروشگاه این قابلیت داده شده است تا به فالوور های فروشگاه خود پیام داده و آنها را اخبار جدید فروشگاه خود مطلع سازند.تمامی پیام ها طی حداکثر پس از ۲۴ ساعت پس از تایید توسط پشتیبانی به فالوور ها ارسال می شود.
با توجه به اسلایدر های سه گانه ای( ابتدایی – میانی – انتهایی ) که در صفحه اصلی شهر ها و صفحه اصلی سایت ویترین گرام قراردارد فروشگاه می توانند آنها را با توجه به هزینه و شرایط زمانی رزرو نموده و فروشگاه خود را تبلیغ کند
فروشگاه ها می توانند با ویژه کردن فروشگاه خود با توجه به هزینه و زمان رزرو ، فروشگاه خود را تبلیغ کرده و در قسمت فروشگاه های ویژه قرار بگیرند.
این امکان را فراهم شده تا فروشگاه ها بتوانند فروشگاه آنلاین خود را به صورت محیطی نیز تبلیغ کنند ، طراحی های پوستر و کارت ویزیت به صورت کاملا رایگان می باشد و فروشگاه پس از دریافت فایل طراحی شده می تواند نسبت به چاپ آن اقدام نماید.
در قسمت حسابداری که در پنل فروشگاه قراردارد ، فروشگاه می تواند مبلغ درخواستی خود را با توجه به میزان موجودی حساب کاربری درخواست دهد و طی ۴۸ ساعت کاری مبلغ درخواستی به حساب بانکی فروشگاه واریز می گردد.
بلی – خرید اینترنتی از فروشگاه تنها توسط کاربران سایت قابل انجام است.
این سایت دارای مجوز رسمی از سایت ساماندهی و دارای نماد الکترونیکی می باشد که در انتهای صفحه سایت قابل مشاهده است و با مراجعه به مراجع ذی الصلاح می توانید از صحت آن اطمینان حاصل فرمایید.
شما می توانید راهنمای استفاده از خدمات را در پنل کاربری خود مشاهده کنید
کافی است کالا مورد نظر خود را انتخاب کنید و خرید خود را با توجه به موجود بودن کالا انجام دهید و مشخصات مورد نظر خود در قسمت مربوطه ذکر کنید ، بعد از پرداخت هزینه فروشگاه کالای مورد نظر شما را ارسال میکند که شما میتوانید خرید خود را از طریق سبد خریدی که در پنل کاربری شما قرار دارد مشاهده کنید.
به هنگام تکمیل فرم خرید دکمه از قسمت پیام میتواند به فروشنده پیشنهاد قیمت بدهید و چانه زنی کنید.این قابلیت تنها برای فروشگاه هایی است که قابلیت چانه زنی خود را فعال نموده باشند